Łańcuchy paszowe

Wydajność dzięki niezawodnym dostawom żywności. Sprawdzony przez lata system karmienia, którego używamy, jest jednym z najważniejszych elementów nowoczesnej hodowli drobiu. Wyrafinowane maszyny są precyzyjnie kontrolowane przez nasz system komputerowy i umożliwiają stabilne i niezawodne dostawy żywności dla zwierząt. System podawania zapewnia równomierny rozwój masy i jednorodną charakterystykę wydajności w całym stadzie. Dzięki modułowej konstrukcji nasze łańcuchy paszowe mogą być stosowane uniwersalnie dla wszystkich rodzajów drobiu w każdej kategorii wagowej.

Silos

Od samego początku Fienhage produkuje silosy do przechowywania pasz dla zwierząt. Silosy w rolnictwie są być może najbardziej znanym ze wszystkich rodzajów przechowywania. Obecnie drewniane silosy nie mają żadnej wartości ze względów higienicznych. Producenci pasz dla zwierząt odkryli wyjątkowe właściwości poliestrowych silosów. To rozwiązanie do przechowywania paszy sprawdza się od dziesięcioleci. Jest to niedroga alternatywa dla drewnianych i metalowych silosów i sprawia, że silosy z poliestru są coraz bardziej powszechne. Do monitorowania pasz oferujemy różne alternatywy, takie jak:

• Wagi po silosami
• Wagi przesypowe
• Podajnik wapnia

Podajniki pasz

Wydajność dzięki niezawodnym dostawom żywności. Sprawdzony przez lata system podajników paszowych, który wykorzystujemy głównie w tuczu i stadach rodzicielskich, jest kolejnym sposobem zapewnienia istotnego składnika spożycia paszy w nowoczesnej hodowli drobiu. Wyrafinowane maszyny są precyzyjnie kontrolowane przez nasz system komputerowy i umożliwiają stabilne i niezawodne dostawy żywności dla zwierząt. W rezultacie system podawania zapewnia równomierny rozwój masy i jednorodną charakterystykę wydajności w całym stadzie.